KONST / Litografier / Färglitografi 9053150
nr 905 3150
Färglitografi
signerad, 67/150, 62x46
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 18:30:20
150 kr
150 kr